Onderlinge Wedstrijd 2021

Hans Steenbekkers met Razz Club- en Allroundkampioen 2021



Keurmeesters:
Frank Cornelissen Afd A
Ingrid Sanders – Afd B + C
Tonny en Dianne Sesink – Afd E

Pakwerkers:
Fabian Cocx – Kort
Bram Janssen – Lang

Spoorlegger:
Robert Rooijakkers

Wedstrijdleiders:
Richard Maatjes – Afd A
Peer Morssink – Afd B+C

Clubkampioen 2021 1e Hans Steenbekkers
2e Karel Bloem en 3e Lisette Schafrat

UITSLAGEN AFRICHTING

IGP 2 / 3AFRICHTINGAABBCCTOT
Hans SteenbekkersRazzIGP 3U99ZG93ZG922841
Karel BloemKaya van het Pasante HuisIGP 3ZG94ZG92ZG952812
Lisette SchafratBiko vom Haus BreroIGP 2U96G87U962793
Jo van SchijndelBento vom Haus BreroIGP 3ZG90G88U972754
Bert VerhaegenCas von den Wannaer HöhenIGP 3U98G85G862695
Biff BennettGlenda van de HornhütteIGP 3G87G87G822566
Christel MaatjesIza van de LievenschberghIGP 2O64ZG91G882437
IGP 1 AFRICHTINGAABBCCTOT
Karin VliegenSting vom Haus TarlarsIGP 1U96ZG95U962871
Gonçalo van BoxtelCai van Dit’s HuisIGP 1V71G88G802392
Fons van BoxmeerFalco vom Dental LabIGP 1ZG94V71O612263
Gert Jan JanssenTrossack’s Fortune MaggyIGP 1O54V75G872164
VZH
Angele JanssenXara vom Haus HagendoornVZHG521
Claudia van den HeuvelGipsygarden’s TiVZHG512
Stascha VreesBento vom Haus HagendoornVZHG493
Arnoul van VurenHunter vom Haus MucheVZHV474
IGP 1 SPEUREN
Angele JanssenXara vom Haus HagendoornIGP 1 AG881
Arnoul van VurenHunter vom Haus MucheIGP 1 AG862
Stascha VreesBento vom Haus HagendoornIGP 1 AG853
IGP1/2/3ALLROUNDIGP 3TOT AFRKYNTOT ALL
Hans SteenbekkersRazzIGP 3284933771
Karin VliegenSting vom Haus TarlarsIGP 1287853722
Karel BloemKaya van het Pasante HuisIGP 3281913723
Lisette SchafratBiko vom Haus BreroIGP 2279883674
Jo van SchijndelBento vom Haus BreroIGP 3275863615
Bert VerhaegenCas von den Wannaer HöhenIGP 3269903596
Christel MaatjesIza van de LievenschberghIGP 2243883317
Gonçalo van BoxtelCai van Dit’s HuisIGP 1239893288
Fons van BoxmeerFalco vom Dental LabIGP 1226953219
Gert Jan JanssenTrossack’s Fortune MaggyIGP 12168930510
Beste Resultaat per Afdeling
(waarbij beste A/B/C uit de IPO 2 en 3 honden)ABCE
Hans SteenbekkersRazz99
Hans SteenbekkersRazz93
Jo van SchijndelBento vom Haus Brero97
Claudia van den HeuvelGipsygarden’s Ti95

UITSLAGEN KYNOLOGIE

Categorie Reuen t/m 12 maanden

Jo van SchijndelRodi van Huis van SallandstreekZG951
Rik JanssenAjax van Lester’s PlaceV792

Categorie Reuen > 12 t/m 24 maanden

Wies BennettKo van de Hornhütteblessure

Categorie Reuen > 24 maanden

Fons van BoxmeerFalco vom Dental LabZG951
Dick ZevenbergenEmilio v. Dan Alhedy’s HoeveZG951
Stascha VreesBento vom Haus HagendoornZG943
Hans SteenbekkersRazzZG934
Bert VerhaegenCas von den Wannaer HöhenZG905
Gonçalo van BoxtelCai van Dit’s HuisG896
Lisette SchafratBiko vom Haus BreroG887
Arnoul van VurenHunter vom Haus MucheG878
Jo van SchijndelBento vom Haus HagendoornG869
Karin VliegenSting vom Haus TarlarsG8510

Categorie Teven t/m 12 maanden

Isa LeemanHind van de EuroheimG891
Peer MorssinkNoorG882

Categorie Teven > 12 t/m 24 maanden

Claudia van den HeuvelIndy Gipsygarden’s TiZG951
Angele JanssenXara vom Haus HagendoornZG942
Karel BloemKaya van het Pasante HuisZG913
Gert Jan JanssenTrossack’s Fortune MaggyG894
Christel MaatjesIza van de LievenschberghG885