AFRICHTING

15-11-2020
Examen VZH/IGP/SpH bij Kringgroep Schijndel e.o.

Naam GeleiderNaam HondKlasse ABCTotaal
Kelly v d SteenHarro van ’t HeukskeVZH5454
Robin KeeminkImmeVZH5050
Stascha VreesBento vom Haus HagendoornVZH4848
Peer MorssinkOrvaVZH4444
Hanny SchepJackson vom SennertalVZH4343
Bert VerhaegenCas von den Wannaer Höhen IGP 2998895282
Biff BennettGlenda van de HornhütteIGP 2969093279
Jo van SchijndelBento von Haus BreroIGP 2948388265
Karel BloemKaya van het Pasante HuisIGP 2799290261
Richard Maatjes Mega van de Kromme ElleboogIGP 2%79485%186
Hans SteenbekkersRazzIGP 3988887273
Lisette SchafratBiko von Haus BreroSpH 18484

10-10-2020
Examen SpH bij Hart van Tilburg te Reusel

Naam GeleiderNaam HondKlasseA
Karin VliegenKazz van TiekerhookSpH 295

03-10-2020
Examen SpH bij Boxer vrienden WG Noord Limburg te Schaijk

Naam GeleiderNaam HondKlasseA
Karin VliegenKazz van TiekerhookSpH 298
Sjaak ThomassenGoran de DayuriSpH 290

12-09-2020
Examen SpH bij BVN WG Noord Limburg te Wijchen

Naam GeleiderNaam HondKlasseA
Sjaak ThomassenGoran de DayuriSpH 298
Karin VliegenKazz van TiekerhookSpH 296

06-09-2020
Examen VZH/IGP/SpH bij Kringgroep Schijndel e.o.

Naam geleiderNaam hondKlasseABCTotaal
Christel MaatjesIza van de LievenschberghVZH5555
Angele JanssenXara vom Haus HagendoornVZH5151
Gonçalo v BoxtelCai van Dit’s HuisVZH5050
Kim MorssinkIceVZH4949
Frank OolbekkinkCody van Dit’s HuisVZH4747
Henk KustersHenko van de BerkthoeveVZH4242
Bert VerhaegenCas v d Wannaer HöhenIGP 1989294284
Richard MaatjesMega v d Kromme ElleboogIGP 1959388276
Jan EekelsKarel van het Pasante HuisIGP 1758794256
Hans SteenbekkersRazzIGP 2898888265
Sjaak ThomassenGoran de DayuriSpH 19595
Karin VliegenKazz van TiekerhookSpH 29696

16-02-2020
Koppelwedstrijd Bij Kringgroep Randstad te Zoetermeer

TeamNaam GeleiderNaam HondABCTotaal
Schijndel Team 4Lisette SchafratBiko von Haus Brero92
Jo van SchijndelBento von Haus Brero92184
Schijndel Team 3Bert VerhaegenCas von den Wannaer Höhen83
Karel BLoemKaya van het Pasante Huis97180
Schijndel Team 1Hans SteenbekkersRazz
Brenda van der ZeeAzira Domaine Main D’or9393
Schijndel Team 6Richard MaatjesMega van de Kromme Elleboog
Hans SteenbekkersRazz8989
Schijndel Team 5Karin VliegenKazz van Tiekerhook
Brenda van der ZeeBronick von Haus Brero8888
Schijndel Team 2Wies BennettQwaai von der Bärenschlucht
Biff BennettGlenda van de Hornhütte8585

25-01-2020
Kringgroep pakwerkersexamen bij Kringgroep Schijndel e.o.

Naam GeleiderGeslaagdKwalificatie
Davillio VerschuurenJaHoge zeer goed
Levi BeurskensJaHoge zeer goed
Rik JanssenJaLage zeer goed
Richard MaatjesJaGoed
Marco VersteegJaGoed
Sebastiaan FlipseJaLage goed
Jessy OliveiraJaLage goed
Eric BroereJaLage goed
Rob OosterwaalJaLage goed
Mike EpskampJaHoge voldoende
Wesley van BekumJaVoldoende
Gerbun KlemJaVoldoende