UITSLAGEN AFRICHTING 2021

10/07/2021
Examen VZH/IGP/SpH bij Kringgroep Geldermalsen

Naam GeleiderNaam HondKlasseABCTotaal
Richard MaatjesMega van de Kromme ElleboogIGP 3929186269

10/07/2021
Examen VZH/IGP/SpH bij NBG HV Helden

Naam GeleiderNaam HondKlasseABCTotaal
Karin VliegenSting vom Haus TarlarsVZH5656

13/06/2021
Hart van Brabanttrofee

PlaatsNaam GeleiderNaam HondABCTotaal
4Hans SteenbekkersRazz968393272
Klik hier voor de volledige uitslag

30/05/2021
Examen VZH/IGP/SpH bij Kringgroep Schijndel e.o.

Naam GeleiderNaam hondKlasseABCTotaal
Sjaak ThomassenMaica van de MonnikenhoeveVZH4848
Arnoul van VurenHunter vom Haus MucheVZH4343
Lisette SchafratBiko von Haus BreroIGP 1968792275
Christel MaatjesIza van de LievenschbergIGP 1958190266
Richard MaatjesMega van de Kromme ElleboogIGP 2839487264
Jo van SchijndelBento von Haus BreroIGP 3969296284
Bert VerhaegenCas von den Wannaer HöhenIGP 3999588282
Hans SteenbekkersRazzIGP 3989291281
Biff BennettGlenda van de HornhütteIGP 3998791277
Karin VliegenKazz van TiekerhookSpH 29696

29/05/2021
SpH examen bij Kringgroep Hart van Tilburg

Naam GeleiderNaam HondKlasseA
Karin VliegenKazz van TiekerhookSpH 289