UITSLAGEN AFRICHTING 2021

05/09/2021
Examen VZH/IGP/SpH bij Kringgroep Schijndel e.o.

Naam GeleiderNaam HondKlasseABCTotaal
Brenda van der ZeeFahra van de WolferskroonVZH5757
Gert Jan JanssenTrossack’s Fortune MaggyVZH5555
Karin VliegenSting vom Haus TarlarsIGP 1908896274
Sjaak ThomassenMaica van de MonnikenhoeveIGP 1958891274
Angele JanssenXara vom Haus TarlarsIGP 10%7077147%
Dick ZevenbergenEmilio v. Dan Alhedy’s HoeveIGP 110%48%78136%
Peter van de PolApollo vom OberkrainIGP 2899292273
Lisette SchafratBiko vom Haus BreroIGP 2958096271
Christel MaatjesIza van de LievenschberghIGP 28%62%81151%
Brenda van der ZeeBronick von Haus BreroSpH 18888
Karin VliegenKazz van TiekerhookSpH 18%8%
Dirk van OversteegSeetah van het CranenbosSpH 29494

21+22/08/2021
NIAK 2021 te Nieuwegein Provincie Zuid-Holland

PlaatsNaam GeleiderNaam HondKlasseABCTotaal
Hans SteenbekkersRazzIGP 354%8072206%
Klik hier voor de volledige uitslag

24+25/07/2021
ABC Wedstrijd Heelsum bij Kringgroep Klein Vosdal

PlaatsNaam GeleiderNaam HondKlasseABCTotaal
7Biff BennettGlenda van de HornhütteIGP 3847980243
Klik hier voor de volledige uitslag

10/07/2021
Examen VZH/IGP/SpH bij Kringgroep Geldermalsen

Naam GeleiderNaam HondKlasseABCTotaal
Richard MaatjesMega van de Kromme ElleboogIGP 3929186269

10/07/2021
Examen VZH/IGP/SpH bij NBG HV Helden

Naam GeleiderNaam HondKlasseABCTotaal
Karin VliegenSting vom Haus TarlarsVZH5656

13/06/2021
Hart van Brabanttrofee

PlaatsNaam GeleiderNaam HondKlasseABCTotaal
4Hans SteenbekkersRazzIGP 3968393272
Klik hier voor de volledige uitslag

30/05/2021
Examen VZH/IGP/SpH bij Kringgroep Schijndel e.o.

Naam GeleiderNaam hondKlasseABCTotaal
Sjaak ThomassenMaica van de MonnikenhoeveVZH4848
Arnoul van VurenHunter vom Haus MucheVZH4343
Lisette SchafratBiko von Haus BreroIGP 1968792275
Christel MaatjesIza van de LievenschbergIGP 1958190266
Richard MaatjesMega van de Kromme ElleboogIGP 2839487264
Jo van SchijndelBento von Haus BreroIGP 3969296284
Bert VerhaegenCas von den Wannaer HöhenIGP 3999588282
Hans SteenbekkersRazzIGP 3989291281
Biff BennettGlenda van de HornhütteIGP 3998791277
Karin VliegenKazz van TiekerhookSpH 29696

29/05/2021
SpH examen bij Kringgroep Hart van Tilburg

Naam GeleiderNaam HondKlasseA
Karin VliegenKazz van TiekerhookSpH 289