ABC Wedstrijd om de B & J Bokaal

Op zondag 17 oktober 2021 organiseerde Kringgroep Schijndel e.o. een ABC wedstrijd
voor IGP 1-2 en 3 honden om de B & J Bokaal

KeurmeestersPakwerkersSpooruitzetterSpoorleggers
Afd. A — Mevr. A. MatekovicDhr. R. Huijbers (kort)Dhr. H. KerckhofDhr. K. v.d. Sanden
Afd. B — Dhr. R. van EckDhr. M. Kalf (lang)
Afd. C — Dhr. R. van Eck

Hans Steenbekkers winnaar B&J Bokaal 2021

Kijk voor de foto’s van de B&J Bokaal in de fotogallerij of klik HIER

Uitslag B&J Bokaal 2021

PlaatsNaam geleiderNaam hondKlasseABCTot
1Hans SteenbekkersRazzIGP 3968790273
2Bert VerhaegenCas von den Wannaer HöhenIGP 3969087273
3Jo van SchijndelBento von Haus BreroIGP 3948096270
4Frans van GestelPaco vom Haus TarlarsIGP 3958883266
5Biff BennettGlenda van de HornhütteIGP 3908490264
6Arie DudokFaya Casa ColombaiaIGP 3838595263
7Karel BloemKaya van het Pasante HuisIGP 3819385259
8Brenda van der ZeeAzira Domaine Main DórIGP 3879771255
1Lisette SchafratBiko von Haus BreroIGP 2968098283
1Karin VliegenSting vom Haus TarlarsIGP 11008796274

Winnaars B & J Bokaal vanaf 2010

Totaal pnt.Naam winnaarTotaal pnt.
2020ivm Covid afgelast
2019Frans van Gestel278
2018Frans van Gestel275
2017Jo van Schijndel282
2016Jo van Schijndel284
2015Paul den Dulk289
2014Annet Joosten281
2013Herman de Koning285
2012Herman de Koning278
2011Dorie Meijer272
2010Hans Steenbekkers288