ABC Wedstrijd om de B & J Bokaal

Op zondag 4 oktober 2020 organiseert Kringgroep Schijndel e.o. een ABC wedstrijd
voor IGP 1-2 en 3 honden om de B & J Bokaal

KeurmeestersPakwerkersSpooruitzetterSpoorleggers
Afd. A — Mevr. A. MatekovicDhr. R. Huijbers — kortDhr. C. BiermanDhr. H. ten Have
Dhr. K. vd Sanden
Afd. B — Dhr. T. JonkersDhr. T. Hop jr. — lang
Afd. C — Dhr. T. HopDhr. M. Kalf — reserve

Deze wedstrijd telt als kwalificatiewedstrijd voor het NIAK 2020 + Universal Sieger
en telt tevens mee als kwalificatiewedstrijd voor het NIAK 2021

Inschrijven kunt u door HIER te klikken of via de website van de VDH

Sluitingsdatum inschrijven is maandag 28 september 2020
Inschrijfgeld is 20,00 euro, contant te voldoen bij aanmelding op het secretariaat
Inschrijven verplicht tot betaling
Het maximaal aantal inschrijvingen is 30, waarbij IGP 3 voor IGP 2 en 1 gaat
Voor vragen kunt u contact opnemen met
Dhr. B. van der Steen 06-22273170 of Dhr. J. van Schijndel 06-22451430

Inschrijvingen

AantalNaam geleiderNaam hondKlasse
1Martijn KoenenTrossack’s Fortune BilleIGP 3
2Ingrid SandersHind von Djipy’s HausIGP 3
3Sem van Wijnen Quando vom ReichbergIGP 3
4Rob RustChesko vom ArendshausIGP 3
5Brenda van der Zee Azira Domaine Main D’orIGP 3
6Olga Boer Leon van de ClattenburgIGP 3
Afgemeld Jasper Everts Duke van het ChainparkIGP 3*
Afgemeld Tessa Ringelberg Shadow van HamersslagIGP 3
7Jos Couwenberg Vigo van den Ronden HoekIGP 3
8Willem vd Meulen Nico Mischa van ’t KerkpadIGP 3
9Anne-Marie Eijsvogels Fulkan van de HornhütteIGP 3
10Elly van Malsen Aron van de Donkere VeldenIGP 3
11Jos van der VeldenPerle van Huis SallandstreekIGP 3
12J. Jager Daito Ronin van het ChainparkIGP 3*
13Frans van GestelPaco vom Haus TarlasIGP 3
14Hans KerckhofThibo van HamersslagIGP 3
15Henk MulderDex PolsmatenIGP 3
16Fred VerlaanAsbakIGP 3
17Johnny SamanPyke van Osila’s HofIGP 3
Afgemeld Bert MiddelkoopCharlie van Romantos HoeveIGP 3
18Frans van de MeerendonkOkan von der DaelenberghütteIGP 3
19Monique MierasGiant-Arno vom Gillrather TraumIGP 3
20Peter van de PolHoky Zde-SkoIGP 3
21Gerard KorbelHumphrey vom AdlerschreiIGP 3
22Ed BrandsDeau von SemrowplatzIGP 3
23Hans SteenbekkersRazzIGP 3*
* tevens examen

Winnaars B & J Bokaal vanaf 2010

Totaal pnt.Naam winnaarTotaal pnt.
2010Hans Steenbekkers288
2011Dorie Meijer272
2012Herman de Koning278
2013Herman de Koning285
2014Annet Joosten281
2015Paul den Dulk289
2016Jo van Schijndel284
2017Jo van Schijndel282
2018Frans van Gestel275
2019Frans van Gestel278